O NÁS

Chicas Locas! Co to znamená? V překladu to znamená „bláznivé holky“… A to jsme právě MY! Vznikly jsme 1.12.2011 a bylo to skvělé rozhodnutí, které spousta našich zákaznic ocenila. Začalo to obyčejným chatem na facebooku o tom, že budeme společně dělat vlasy. A za pár let? Jsme tam, kde jsme! Máme práci, ke které se rády vracíme, i když to občas není úplně jednoduché.
Jednoduše jsme CHICAS LOCAS.

Když k nám zavítáte, dočkáte se nejen skvělého přístupu a péče, ale i zábavy, porozumění v tom, co si zákaznice přeje, co očekává, a skvělého přístupu ke klientkám. Vaši představu převedeme během krátkého času v realitu. Takže když od nás odejdete, Váš partner se do Vás opět zamiluje…

 

Kadeřnictví: u nás v kadeřnictví se dočkáte té nejlepší péče značky Schwarzkopf, jejiž speciální řadu Blond me pro blond vlasy nabízíme také. Tato řada má na výběr z více než 40 blond tónů, vylepšený zesvětlovací efekt a dlouhotrvající stálost barvy. Naše kadeřnice se postará o to, aby váš účes dovedla k dokonalosti.

Prodlužování vlasů je metoda nejen na prodloužení, ale zhuštění a promelírování vlastních vlasů, a to pomocí spojů micro ring a keratinem.

   •  MICRO RING je metoda používaná za studena. Pouze na bázi zavření mikro kroužků. Umělý pramen se i s micro ringem navlékne na vlastní pramen a pomocí speciálních kleští se uzavře.

   •  KERATIN je metoda používaná za tepla. Je to technika vhodná i pro velmi jemné vlasy. Provádí se nahřátím keratinového spoje na umělém pramenu a následně se nasadí na vybraný pramen vlastních vlasů.

Je potřeba mít vlastní délku vlasů minimálně 7 cm. Přidané prameny je potřeba za dva až čtyři měsíce posunout blíže k hlavě. Vlasy lze barvit, melírovat, fénovat, žehlit i natáčet. Nejsou to ovšem Vaše vlasy, takže je potřeba se k nim chovat šetrně. Používáme vlasy evropského a východoevropského typu. Náš tým Vám zaručí, že budete maximálně spokojená.

Brazilský keratin COCO je prostředek, který obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou Vaše vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Celá procedura trvá cca 1 až 2 hodiny, čas se odvíjí od délky a hustoty vlasového porostu. Keratin Vám pak vydrží 2 až 4 měsíce. Je to ovlivněné tím jak zničené vlasy máte a jak často si je myjete.

Tuto péči o vlasy si zamilujete.

Olaplex  je látka, která se přidává do barvy nebo zesvětlovače a díky svým vlastnostem chrání vlas před poškozením a jeho následným lámáním. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení, nebo jako samostatné ošetření. Přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 se přidává do zesvětlovače, nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození při každém barvení. Na domácí použití je určen Hair Perfector č. 3, který prodlužuje trvanlivost barvy a dodává vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickým ošetřením.

Olaplex umožňuje zesvětlovat a odbarvovat o ještě více odstínů, než doposud.