Site Overlay

SLUŽBY


Kadeřnictví: U nás v kadeřnictví se dočkáte té nejlepší péče značky Schwarzkopf a Natulique.

Schwarzkopf: Nabízí barevné výsledky věrné vzorniku. Spolehlivé, rovnoměrné a zářivé barevné výsledky, až 100 procent krytí bílých vlasů, nabízí celkem 143 různých odstínů.

Také nabízí speciální radu BLONDME poháněny systém Blond Protection Systém, odstinu blond je nekonečně mnoho. Blond muže znamenat cokoliv, od jemného zesvetleni až po silnou platinu. Muže byt teplý jako karamel nebo studenty jako led. Tato řada má na výběr z více než 40 blond tónů, vylepšený zesvětlovací efekt a dlouhotrvající stálost barvy. Naše kadeřnice se postará o to, aby váš účes dovedla k dokonalosti.

Natulique: O značce Natulique Natulique jsou přírodní barvy bez obsahu amoniaku, SLS a parabenů vyrobené v Dánsku, historicky první zemí, která uzákonila zákon o ochraně životního prostředí. Barvy Natulique obsahují 98% přírodních složek, jsou velmi šetrné , jemné a skvěle kryjí šediny. Speciální složení, které obsahuje extrakt ze slunečnicových semínek, jojobový olej a olej z meruňkových semínek umožnilo vytvořit barvu s minimem chemie ale vynikající funkčností. Na výběr máte z 95 barevných odstínů a to včetně semi-permanentních barev pro muže a DOUCE tonerům inspirovanými barvami oblohy.


Prodlužování vlasů je metoda nejen na prodloužení, ale zhuštění a promelírování vlastních vlasů, a to pomocí spojů micro ring a keratinem.

MICRO RING je metoda používaná za studena. Pouze na bázi zavření mikro kroužků. Umělý pramen se i s micro ringem navlékne na vlastní pramen a pomocí speciálních kleští se uzavře.

KERATIN je metoda používaná za tepla. Je to technika vhodná i pro velmi jemné vlasy. Provádí se nahřátím keratinového spoje na umělém pramenu a následně se nasadí na vybraný pramen vlastních vlasů.

Je potřeba mít vlastní délku vlasů minimálně 7 cm. Přidané prameny je potřeba za dva až čtyři měsíce posunout blíže k hlavě. Vlasy lze barvit, melírovat, fénovat, žehlit i natáčet. Nejsou to ovšem Vaše vlasy, takže je potřeba se k nim chovat šetrně. Používáme vlasy evropského a východoevropského typu. Náš tým Vám zaručí, že budete maximálně spokojená.


Brazilský keratin COCO je prostředek, který obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou Vaše vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Celá procedura trvá cca 1 až 2 hodiny, čas se odvíjí od délky a hustoty vlasového porostu. Keratin Vám pak vydrží 2 až 4 měsíce. Je to ovlivněné tím jak zničené vlasy máte a jak často si je myjete.

Tuto péči o vlasy si zamilujete.


Olaplex je látka, která se přidává do barvy nebo zesvětlovače a díky svým vlastnostem chrání vlas před poškozením a jeho následným lámáním. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení, nebo jako samostatné ošetření. Přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 se přidává do zesvětlovače, nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození při každém barvení. Na domácí použití je určen Hair Perfector č. 3, který prodlužuje trvanlivost barvy a dodává vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickým ošetřením.

Olaplex umožňuje zesvětlovat a odbarvovat o ještě více odstínů, než doposud.


Malibu C je řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy!

Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Malibu C v roce 1985 přišel na trh jako průkopník s wellness přípravky, které jsou založeny na vědeckých výzkumech pomocí patentovaných technologií s ohledem na životní prostředí. Přípravky Malibu C nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, sulfáty, konzervanty. Jsou ekologické, nezávadné k životnímu prostřední a 100% vegan z přírodně identických vitamínových krystalů a ingrediencí rostlinného původu.

Crystal gel: provádí se s produkty Malibu C. Vlasy umyjeme čistícím šampónem s vysokým pH, který nám vlasy připraví k následné službě. CG se aktivuje vodou. Aplikujeme na vlasy a i pokožku hlavy. Přikryjeme jednorázovou igelitovou čepicí a dáme klienta pod klimazon. Čistění trvá dle nánosu minerálů zhruba 15 – 45 minut. Efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně , vzniklé mýtím tvrdou nebo měkkou vodou, nebo koupáním v bazénu. Vlasy jsou následně umyty šamponem a dle potřeby je vlas vyživen a uzavřen vhodným kondicionerem. Doporučuje se 1x ročně nebo dle stavu vlasů.

CPR: provádí se s produkty Malibu C. Vlasy umyjeme čistícím šampónem s vysokým pH, který nám vlasy připraví k následné službě. CPR se aktivuje vodou. Aplikujeme na vlasy nebo jen na partie, které potřebujeme. Vlasy zakryjeme jednorázovou igelitovou čepicí a dáme pod klimazon. Uvolnění nežádoucích účinků oxidační barvy trvá dle odstranění výšky tónu 15 – 45 minut. Odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy a to bez narušení struktury vlasu. Komplex antioxidačních vitaminu pomáhá zachovat integritu vlasu. Po uplynutí potřebné doby působení umyjeme vlasy šampónem. Vlasy jsou připravený na další službu.